//--> \n document.write(''); document.write('\n Michal Meli - kapln 2018 - 2021 Mgr. Farsk oznamy na 1. pstnu nedeu - 26. Mladch sprevdzame na ich ceste viery, pomhame im spozna ich povolanie. Autor. document.write(''); Anny Kolesrovej Rimavsk Sobota, Vysokej koly zdravotnctva a socilnej prce sv. Read more. //--> //--> var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; Nenahraditen (aj) v seniorskom veku rozhovor s Benom Whittakerom, Od zbran k Bohu: kolumbijsk Centrum pre deti zmen Ines ivot, Kresan zbit do bezvedomia za to, e odmietol zaprie svoju vieru. Pod vedenm salezina Jaa, alias Jana Butkovskho oili legendrne Rchle py v scnkach v podan talentovanch animtorov. //-->\n var addy_text66640 = 'zilina' + '@' + 'saleziani' + '.' + 'sk'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; Na jej zobrazenie potrebuje ma naintalovan JavaScript. Jaslikov pobonos Deti dnen vianon popoludnie sprjemnili divadelno-hudobnm psmom a takto znova prerozprvali prbeh narodenia Jeia im blzkym spsobom. var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; document.write(''); document.write(addy47627); var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; Farsk oznamy, rozpis om, informcie o salezinoch, oratrium. document.write(''); : 033/535 36 71 e-mail: Oznamy / Plnuje sa / Slider / radn oznamy. vyniesla 895. web: www.salezianipresov.sk, Salezini, Nmestie bankov 30, 048 01 Roava, e-mail: //-->, Trnava - Kopnka Salezini, Jna Hlubka 11, 917 01 Trnava - Kopnka tel. var addy8704 = 'trihorky' + '@'; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; Pripravujeme sa na vroie prchodu Salezinov na Slovensko v 1924. OZNAMY V tomto tdni mme prv tvrtok v mesiaci - de modlitieb za duchovn povolania. //-->\n addy1637 = addy1637 + 'saleziani' + '.' + 'sk'; document.write('\n \n document.write(''); pred svtou omou) streda . document.write(addy_text2967); v budove galrie pri hrade (vi priloha). //-->, Dubnica nad Vhom Salezini, Nmestie sv. Funkn sbory cookies pomhaj vykonva urit funkcie, ako je zdieanie obsahu webovej strnky na platformch socilnych mdi, zhromaovanie sptnej vzby a alie funkcie tretch strn. \n , ilina fara, oratrium Salezini, Rajeck cesta 17, 010 01 ilina tel. ilina \ Mestsk rad \ Oznamy mesta \ tatistika - poet obyvateov iliny a prmestskch ast k 28.2.2023. Tto e-mailov adresa je chrnen pred spamovacmi robotmi. //--> document.write(addy_text66640); //--> spusten na Profi Server, (prijmacie konanie, prestupy, preruenie tdia, zanechanie tdia a pod.) Jeho priamos, primnos ns dostali do kolien a nechbalo ani dojatie so slzami, zo strany Janka. //--> \n document.write(addy_text75048); document.write(''); po zime vianoce vianocny strom vkk voby voby 2017 vuc vuc 2017 vypaovanie vypaovanie porastu vzva zber zber odpadu zilina zkaz istenie . Vaka vetkm dospelkom, ktor mali as a trpezlivos s demi pripravi tto akadmiu pre ostatnch. //-->, \n Zasvtenie Panne Mrii Pomocnici Preblahoslaven a nepokvrnen Panna, Pomocnica a Matka Cirkvi, zakladateka a udrovateka naej rodiny, zverujeme sa do Tvojej materinskej ochrany a subujeme Ti, e vern svojmu salezinskemu povolaniu budeme vdy pracova na viu Boiu slvu a na spsu du. om. \n - 28.4.2019) Podrobnosti Napsal: Salezini Humenn Oznamy na Vekonon nedeu v r. C 2019. Kardinl Erd: Ppeova cesta do Maarska je pre ns poctou; Benedikt XVI. document.write(addy10927); sa uskuton zdun sv. document.write(''); //--> var addy12662 = 'michalovce' + '@'; - Preo lska-ndej-viera. : 041/562 13 12, mail: [email protected], www.farnost-zilina.sk Liturgick kalendr: PO 16.01. //--> DRUH PSTNA NEDEA Archv: PRV PSTNA NEDEA 7.NEDEA V CEZRONOM OBDOB . document.write(addy_text43171); document.write('span>'); document.write('<\/a>'); Aktulne oznamy (21.4. document.write(''); document.write(''); web: www.3horky.sk, Michalovce Salezini, pitlska 15, 071 01 Michalovce tel. vyber hodnotenie. document.write(''); Lesopark mesta ilina. You also have the option to opt-out of these cookies. var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; : 041/562 13 12, mail: [email protected], www.farnost-zilina.sk Liturgick kalendr: PO 30.01. document.write(''); //--> Tdenn rozpis celebrantov sv. document.write(''); document.write('span>'); 1.etapa prpravy SEN, ktor snval donBosco a jeho vyvolenie (CHO)SEN, a sen slovenskch salezinov, N portov klub 1.KK ILINA oslavuje 10-ku, DOMKA - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko ilina | Powered by WordPress | Created by Rootscope. //-->\n sa obracajte na asistentku katedry Janku Furmnkov na t. . rad. //-->, var addy66640 = 'zilina' + '@'; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; (pohreb) * Pn Boh zapla za Vae milodary, ktor ste v uplynulom tdni venovali na potreby farnosti osobne/vkladom na farsk et: 15 , 100. web: www.3horky.sk . , ilina SO SO sv. Neden oznamy; Pravidl oratka; . POZOR! document.write(''); : 041/724 56 29 tel. Budca nedea je prv pstna a bude zbierka na charitu. var addy_text23348 = 'fara.dubnica' + '@' + 'saleziani' + '.' + 'sk'; Bude to aj prleitos pripravi sa na zaiatok pstneho obdobia. Tto e-mailov adresa je chrnen pred spamovacmi robotmi. V iline mme aj SOU sv. Pridaj k nej svoje hodnotenie. , //--> Rity budeme ma zamyslenia s o.Jozefom Kohutom, prefektom kazskho seminra v . //--> //-->,